AP02 Potrubiu Nasávania Montáž & Tesnenie Pre Opel Astra H, Zafira B, Vectra C, Signum 700373120 46816020

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: 9 5 saab, multijet ducato, grandland x, manometer chladivo, z800, vectra, vzduchové odpruženie pre ford, Alfa 159, auto príjem, opel.

    €90.43
  • Iné Katalógové Číslo: 50372200,5.03722.00,500670030,40037400
  • Položka Výška: 5850180,5850119,5850158,93179055
  • Krajina/Región Výroby: 503722000, 5.03722.00.0, 500670070, 70037310, 7.00373.12.0
  • Položka Hmotnosť: 58 50 119, 58 50 158, 58 50 180,8 49 528, 93 179 058, 93179058
  • Položka Dĺžka: for Opel Astra H /Vectra C /Zafira B 1.9CDTi
  • Výrobca Katalógové Číslo: 7.00373.12.0,700373120,55210201,55206459,55190238
  • Špeciálne Funkcie: pre Alfa Romeo GT 147 156 159 Sportwagon 1.9 JTD 16V
  • Umiestnenie na Vozidle: 7.00373.12.0,700373120,55210201,55206459,55190238
  • Výmenný Katalógové Číslo: 55190238, 55206459, 55210201, 58 50 119, 5850119, 58 50 158, 5850158
  • Vrstva: štyri vrstvy
  • Položka Šírka: for Saab 9-3 /9-5 1.9 TiD
  • Druh Materiálu: pre Fiat Croma Stilo 1.9 Multijet D

Vhodné pre Vauxhall Astra Vectra Alfa Fiat Saab 1.9 Vstup sacom Potrubí motora + Tesnenie

I. Vozidiel, Dopravy a Záruky Položiek na Sklade Poštovné Okamžite Bezkonkurenčné Ceny Kvality Záruka: 24 Mesiacov II. OEM Číslo Dielu Potrubiu Nasávania:

55190238

55206459

55210201

93179055

58 50 119

58 50 158

58 50 180

5850119

5850158

5850180

PIERBURG 50372200

PIERBURG 5.03722.00

PIERBURG 500670030

PIERBURG 40037400

PIERBURG 4.00374.00.0

PIERBURG 503722000

PIERBURG 5.03722.00.0

PIERBURG 500670070

PIERBURG 70037310

PIERBURG 7.00373.10

PIERBURG 700373120

PIERBURG 7.00373.12.0

Potrubiu Nasávania Tesnenie:

46816020

849528

93179058

93178058

55182685

71753077

8 49 528

93 178 058

93 179 058

849 528

052129589

030129585B

030129589

52129589

030253039A

026260H, 439.000, 439000, 31-029969-00, 3102996900, JD5376, 31280/6804, 71-36307-00, 713630700, 70-36307-00, 703630700, 13186000, IM1194, MG8565, 026260H, 026260P, 450355P, X87664-01, X8766401, 87664, WG1087142, WG1162305, WG1103853, WG1008591 III.Vhodné Pre Tieto ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) Diesel 1910 100 136 4 Schrägheck 10.2004 - 03.2010 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) Diesel 1910 110 150 4 Schrägheck 09.2004 - 03.2010 156 (932_) 1.9 JTD Diesel 1910 93 126 4 Stufenheck 11.2003 - 09.2005 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) Diesel 1910 110 150 4 Stufenheck 07.2004 - 09.2005 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD Diesel 1910 93 126 4 Kombi 11.2003 - 05.2006 1.9 JTD Diesel 1910 110 150 4 Kombi 03.2005 - 05.2006 1.9 JTD 16V Q4 Diesel 1910 110 150 4 Kombi 07.2004 - 05.2006 159 (939_) 1.9 JTDM 16V Diesel 1910 100 136 4 Stufenheck 09.2005 - 11.2011 1.9 JTDM 16V Diesel 1910 110 150 4 Stufenheck 09.2005 - 11.2011 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V Diesel 1910 100 136 4 Kombi 03.2006 - 11.2011 1.9 JTDM 16V Diesel 1910 110 150 4

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty