ROSENICE Kvalitný Magnetický Držiak Noža Wall Mount Black 304 Nerezovej Ocele Blok Magnet Nôž Držiak Kovový Nôž

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: poháre držiak dreva, veľké silný magnet bar, magnet vložiť, blok polica, kuchynské nože magnetický držiak, huohou nôž, rezanie palube nôž rack, mi magnetické bloky, držiak noža, kai magnetické nôž blok.

    €12.77 €17.26
  • Materiál: Kov
  • Položka: Magnet Držiak Noža
  • Číslo Modelu: Magnetický Držiak Noža
  • Kovové Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Funkcia: Eco-Priateľský

Popis

Mať nože a ďalšie často používané nástroje a náradie pohodlne na dosah s týmto stenu Magnetický Držiak Noža. Tento šikovný nástroj, lištu funkcie štyri silné magnetické pásky. Oni môžu mať ostré nože, nástroje a náradie bezpečne. A to tiež nebude tupé nože. Okrem toho, obsahuje šesť závesné háky na zavesenie iné náradie a montáž hardvéru.

Funkcie

- Farba: Strieborná. 

- Materiál: 304 Nerezovej Ocele. 

Veľkosť: 40.6 * 6 * 1.02 cm(L * W * H).

- Drží nože bezpečne: Štyri super-silné magnety bude držať vaše kuchynské nože pevne pričom vám umožňuje rýchle a jednoduché uvoľnenie, keď ste pripravení variť.

- Organizácia: Jasné drahých počítadlo priestoru zatiaľ čo predvádzal svoje nôž kolekcie! Viac hygienické alternatívnych na uloženie nožov, ktoré pomôžu zabrániť im matovanie.

- Navrhnuté tak, aby ušetriť miesto držte výrobky proti múru, opúšťa vaše kuchynské povrchy jasné. Žiadne ďalšie veľké drevené bloky zaberali priestor!

- Vysoko magnetické pásky držať všetky kovové nože a náradie pevne na mieste bez akejkoľvek sklz. Môže byť použitý pre nástroje a kuchynské výrobky rovnako, vhodný pre kuchyne, garáže a dielne.

- Môže byť zabezpečené, aby všetky kuchynské nástenné, vedenie vaše nože bezpečne držané na jednom mieste.

- Obsahuje 6 ďalšie háčiky pre vaše kuchynské vybavenie, úspory ešte viac priestoru so štýlom. Používa sa pre špachtle, lyžice, lejacie panvy, odkvapávače, graters a iné náčinie v kuchyni. Ľahko prístupné a robí varenie oveľa jednoduchšie.

- Udržiava ostré nože a náradie, mimo dosahu detí, zabezpečenie bezpečnosti vo vašej domácnosti. Dlhotrvajúci magnet na zabezpečenie nože zostať v platnosti natrvalo.

1 * Magnetický Držiak Noža 6 * Háčiky 4 * 4 Skrutky * Biely Plastový Predzmesi

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty