12Pcs make-up Remover Podložky Bavlna Čistenie Tváre Uterák, Utierať Umývateľný Tváre Kôl Flanelové Scrubby Opakovane Make-up Toner Pad

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: make-up, mac makeup remover, kn95 masku s filtrom, čistiť tvár, uterák, opakovane prsia podložky, bassinet vaty, reusible make-up remover podložky, jednoduchý make-up nástroje, ulta make-up remover handričkou.

    €2.76 €4.60
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Vaty
  • Veľkosť: 3.1inch
  • Materiál: bavlnený flanel
  • Množstvo: 12
  • Číslo Modelu: 6354

12Pcs make-up Remover Podložky Bavlna Čistenie Tváre Uterák, Utierať Umývateľný Tváre Kôl Flanelové Scrubby Opakovane Make-up Toner Pad

Vezmite prosím na vedomie, tento záznam je náhodné výtlačkov, som skúste si vybrať výtlačky, ktoré nie sú bábätko alebo dieťa tlačí, ale môžu byť neutrálny, alebo svetlé výtlačkov.

Tieto tváre kôl sú nielen dobré pre životné prostredie, ale príjemné na pokožku. Vyrobené z 100% bavlna, flanel (2 vrstvy) sú veľkoryso v bode 3.1 cm v priemere a profesionálne serged, aby sa zabránilo rozstrapkaniu.

Nikdy nebudete musieť kúpiť disposables znova! Tieto kolesá sú práčka a sušička, bezpečný a už vopred umyté a sušené! Môžu sa umývať s pravidelným zaťaženie oblečenie a uteráky.

Mäkké opakovane bavlna kôl. Tieto umývateľný bavlna podložky sú veľmi savé. Ideálny pre odstránenie make-upu, uplatňovanie facial toner alebo čistenie pokožky tváre.

Tieto bavlna kôl podložky sú perfektný darček pre dbať na šetrné k životnému prostrediu ľudí.

Priekopa, na jedno použitie bavlna gule a kôl a prepnúť na tieto super mäkké opakovane bavlna tváre podložky.

Zaoblené hrany sú serged pre dlhú životnosť, tenšie pocit a aby sa zabránilo rozstrapkaniu.

Kujixe092020-12-09
"Perfect, very soft and well sized. It takes almost a month. But perfect."
Nastya Levit2020-10-23
"Delivery was really quick.I haven´t tried it yet,we will see. "
Svetlune2021-01-29
"Not very thick but works well for makeup removal"
Danyagreenfield2020-12-22
"They look natural. It was more than I thought. Germany was almost a month away. The edge is processed so-so. Therefore, the service life is in question. In use, a good-tonic leaves less than on the cotton wool. Washed is also normal. I'm not sure it'll be good to wash the mascara. Who has a sewing machine-you can sew yourself a million in a minute. I do not have, and I 've been looking for a replacement for vate for a long time. So I'm happy in principle."
Savanna Nn2020-11-13
"All right, the fabric is soft, they arrived fast"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty