Hardvérový kľúč Rockey4ND ROCKEY4-USB, softvér na ochranu systém ,Vysoko výkonný Softvér na Šifrovanie Zariadenia

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: vysokozdvižný vozík servisná príručka, nálepku taekwondo, nexiq diagnostického softvéru, pc softvér, softwar, notebook odis, intel mini pc, coreldraw laser, zosi softvéru pc, auto údaje softvér.

  €14.80
 • farba: Náhodný
 • Číslo Modelu: Rockey 4ND
 • Package: Áno
 • SDK: Windows7/8/10, Linux, atď.
 • Výrobnú cenu: Áno
 • Softvér šifrovanej: DOS, Windows, Linux a Mac OS X
 • Aplikácia: softvér na ochranu systém,Softvér na Šifrovanie Zariadenia
 • Plug & Play: Áno
 • Druh: Rockey 4 dongle
 • is_customised: Áno
 • Typ Rozhrania: USB
 • Názov Značky: Sinowork

ROCKEY4 je pokročilý softvér na ochranu systém, ktorý sa viaže na paralelný alebo USB portu počítača. Váš softvér môže byť kopírovaná, ale to bude spustiť len vtedy, keď je váš ROCKEY4 modul je pripojený k počítaču. Vaša žiadosť bude komunikovať s ROCKEY4 pri zapnutí a počas behu, Č. hardvérový kľúč znamená Žiadne Licencie na vykonanie softvéru. Môžete tiež obmedziť používanie softvéru, ktorý je veľmi častý v softvérovom priemysle pre DEMO účely alebo SHAREWARE. ROCKEY4 kľúče majú unikátne identifikačné číslo, 24 (Štandard), 120 (Plus), alebo 1000 (ND) bajtov pamäti, 16 / 64 (ND) vnútorné premenné (moduly), možnosť definovať vlastné algoritmy, jednoduché API, a automatickú ochranu Windows spustiteľné súbory (.exe .dll, .arx).Rôzne licenčné modely sú ľahko implementovať pomocou týchto funkcií. Systém zahŕňa bohaté programové rozhranie a podporu pre väčšinu bežných ploche operačných systémov, vrátane: DOS, Windows, Linux a MAC. Odhodlanie kvalitu, jednoduchosť použitia, silné možnosti ochrany a nákladovo efektívne cenách aby ROCKEY4 cena/výkon lídra softvér na ochranu trhu. ROCKEY4ND je driverless dongle, ktorý nahrádza bývalú R4 štandardné a R4 Plus hardvérovými kľúčmi. Spätne kompatibilný s ROCKEY4. ROCKEY4ND môže byť bezproblémovo sa sťahoval z ROCKEY4 bez potreby upraviť zdrojový kód. Všetky API sú rovnaké, s výnimkou dll/lib súborov, len nahradiť nové dll/lib súbory

Vzhľad

Vynaliezavosť, Plug & Play, len 39 mm dlhé. Najmenší Paralelný Port hardvérový kľúč v Ázii. Keďže model USB je len ako malý ako prívesok.

Hardware špecifikácia

8 bit CPU čip, 8 pin. Špeciálne vyrobené pre ROCKEY4 podľa vašej požiadavky.

Navrhnuté pre nízku spotrebu energie; najnižšie napätie potrebné, je 2.2 napätie.

Zákazku PROCESOR, 1024 bajtov kapacity programu memorizer, vysoko inteligentné s množstvom funkcií.

Časové obmedzenie zariadenie, aby sa zabránilo softvér sledovania. Hardware Password Jedinečný Zákazníka kód pre vás, Heslá vyhorel do CPU prostredníctvom OTP, aj nemôžeme zmeniť po horenia. Jedinečný Hardvér ID Kód pre každý modul. Každý Rockey4 má jedinečné 32-bitové ID kód, 2 stupne, 4 skupiny 16 bit Heslá a zákazník ID kód. Môžete napísať ID zákazníka kód pomocou druhej triede heslá (posledné 2 heslá). Pomocou jednej triede, heslá, ID zákazníka kód môže byť len čítať, ale nedá písomný; aritmetické zóna a zóna modul môže byť len čítať aj to môže byť napísané len pomocou druhý stupeň heslá. Tieto druhý stupeň heslá nesmú byť uložené v spustiteľný program, aby sa zabránilo Hacker prepisovanie modul obsah a aritmetika. Hardvér Aritmetický Self-defined aritmetika. Môžete definovať 32 podmienok výučby. Hardvér podporuje +, -, *, XOR, A, ALEBO, Osiva, kód slúži na posun dát a testovanie softvéru. Rockey4 CPU ponúka osiva, kód aritmetické, vstup je 32 bit, a výstup je 64 bit; Rockey4 self-definoval aritmetický, vstup je 64 bit, výstup je 64 bit. Preto, ak Hacker chcete zistiť, osiva, kód aritmetický Rockey4, musí mať 32GB hardvéru priestor; a ak sa mu chcete zistiť, self-definoval aritmetický Rockey4, musí mať 67 times square 2(147573952589676412928) bit hardvérové priestor. Je to príliš veľký dosiahnuť. Môžete vidieť vysokej úrovne bezpečnosti Rockey4 hardvérovými kľúčmi. Hardvérové Prostredie Môže byť pripútaný v sérii s inými Rockey4 alebo akékoľvek iné hardvérovými kľúčmi. Podporuje paralelný port scanner a paralelný port, kábel 2 PC. Rockey4 s rovnakým kódom, môžu byť riešené v sérii tiež. Teoreticky, ak PC mať dostatok energie, 240 kusov hardvéru môžu byť riešené v sérii, a v skutočnosti, softvér podporuje 16 ROCKEY4 byť spracované v sérii. Podľa IEEE1284 štandard, bez poruchy sa vyskytujú na činnosť tlačiarne, keď je pripojený k tlačiarni. Enveloper Šifrovanie Enveloper šifrované DLL, EXE, ARX, atď. priamo bez nutnosti zdroj programu. Najlepšiu kompatibilitu; podporuje Windows 9x, NT, a všetky 32-bitové programy systému Windows. Ak ste kombinovať ho s API, bezpečnosť bude lepšie. Údajov, šifrovanie Súborov je v súčasnosti vo vývoji. Skúste to znova pravidelne pre najnovšie aktualizácie.

Pamäť

ROCKEY4 má celkom 24 bytov z celkového použiteľnej pamäte. NetROCKEY4 a ROCKEY4-Plus každý má celkom 120-bajty v použiteľnej pamäti. ROCKEY4ND prísť s 1000 bajtov použiteľnej pamäte. Tabuľka nižšie poskytuje pamäťovej zóny informácie pre každý ROCKEY4 model:

Pamäťové Zóny

Pamäťové Zóny Popis

ROCKEY4 Štandard

ROCKEY4 Plus

ROCKEY4ND a NetROCKEY4ND

NetROCKEY4

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty