9.5 cm Ručne vyrábané Spevu Misy Mosadz Buddha Spevy Vatikán Zvuk Misy Bronz Jogy Meditácie Tibetskej Óda Spievať Misy Modrá Zelená

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: 800 atv, vlajka vatikán, buddha statu, veľké zvuk misy, misa spievať, šperky tibetskej, modrá telocvični súbor, rezance misy nastaviť, ksm44, modrá spevu misy.

    €12.99 €25.97
  • farba: Modrá Zelená
  • Veľkosť: 9.5 cm
  • Produkt: Óda Spievať
  • Názov: Zvuk Misy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka: Spev Misa

{vlastné}

Ako Hrať:

Podržte misu v dlane oboch rúk.

S strik, rub mimo rim v kruhovom pohybe. Majte aj tlak.

Jemne zvýšiť rýchlosť, ako misky, začne vibrovať, a ako zvuk rastie. To môže pomôcť ťuknite na položku misy začať vibrácií. Niekedy sa tento spôsob môže trvať praxi.

Ďalším spôsobom, ako je "gonging" alebo "udrie" do misy. Je to jednoduchý spôsob, ktorý zahŕňa zarážajúce misy s dreva alebo čalúnená strik.

Špecifikácia:

Priemer:9.5 cm

Priemer:5.8 cm

Hmotnosť:310g

Package Zahrnuté:

1 x Spevu misy

1 x Dreva stick

Funkcie:

Misy vytvoriť neuveriteľný zvuk s bohatými, teplé a sýte podtext. A, dual surface palička je povrch dreva prináša vysoké tóny v čase, keď kožené vonkajšie vytvára nízke tóny, ktoré okamžite obnoviť mier.

Vibrácie vytvorený spevu misy zisk tele tým, zníženie stresu, priaznivo ovplyvňujú nervový a imunitný systém v boji proti depresii, a vyrovnávanie čakier.Vo veľkej miere používajú na liečenie čakier, crystal zúčtovania, všímavosti, tvorivé myslenie, upokojujúce hudba a dobre-bytosť.

Miska spieva veľmi ľahko a vytvárajú bohatý, harmonické a upokojujúce zvuk, ktorý trvá dlhé trvanie.

Vyrábať energický a upozorňuje zvuky, ktoré poskytujeme bez stresu relax.

Tieto misky bol používaný pre meditácie, hudba, relax, osobné blaho, liečivú energiu a čakra tvorba atď. z generácie na generáciu.

Sú používané široký rozsah profesionálnych pracovníkov, vrátane zdravotníkov, učiteľov škôl, hudobníkov a duchovných učiteľov.

Misky sú používané v zdravotnej starostlivosti tým, psychoterapeutov, masáž terapeuti, a stresu a meditácie špecialistov.

Používajú sa na pomoc pri liečení pacientov a tiež pre post-traumatický stres.

Oni sú populárne v triedach s cieľom pomôcť uľahčiť skupinové aktivity a zameranie študentov pozornosť.

{vlastné}

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty