Pre Golf 7 Upravené Špeciálne Spätné Zrkadlo Pokrytie Spp Dekorácie Uhlíkových Vlákien Dekoratívne Svetlé Pásy Patch 2 ks Zozadu Mirro

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: vw golf 6 zrkadlo pokrytie, kožené sedadlá polo 6r, auto prívesok, golf 7 zrkadlo, lampa, auto mirror prívesok, auto prívesok spätné zrkadlo, golf zrkadlo pokrytie 7 glaxay, golf mk7 batožinového priestoru, zrkadlo mk7, golf jetta.

  €16.63 €33.93
 • Položka Priemer: 0.0inch
 • Položka Hmotnosť: 350g
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh Materiálu: ABS
 • Položka Výška: 0.0inch
 • Položka Dĺžka: 0.0inch
 • Názov Modelu: Karbónová
 • Špeciálne Funkcie: Carbon Fiber Vzor
 • Externé Testovanie Certifikácia: ce
 • Model Rok: Pre Golf 7
 • Položka Šírka: 0.0inch

Odrážky:

1、[Kvalitných Materiálov] Táto dvojica zrkadlo masky sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu, aby sa zabezpečila maximálna pevnosť a trvanlivosť pre dlhodobé použitie. Potrebujete ako praktický nástroj.

2、[Ochrany zrkadlo] 100% nové zrkadlo krytom na ochranu zrkadlo pred poškodením.

3、[Kompatibilita], ktoré sa Vzťahujú na 7. generácie Volkswagen Golf. Ako pár, je najlepšou alternatívou na staré zrkadlo pokrytie.

4、[Jednoduchá inštalácia] Jednoduchá inštalácia, pevné a nie je ľahké spadnúť. Ak potrebujete zrkadlo pokrytie, to je ideálna voľba!

5、sa používa pre vonkajšie dekorácie.

Parametre výrobku:

Názov produktu: Vhodný pre golf 7 úpravy špeciálne Spätné zrkadlo pokrytie dekorácie Uhlíkových vlákien dekoratívne svetlé pásy

Použiteľné modely: Desať generácií Občianske

Produkt materiál: ABS pokovovanie

Výrobku použitie: exteriér, dekorácia, dekorácie

Špecifikácie výrobku: špeciálne vozidlo

Produkt farba: carbon fiber vzor

Inštalácia účinok: pôvodný auto verziu auto určených na pôvodnú auto inštalácia dielov 100% hladký fit!

Spôsob inštalácie: Vložiť (3M lepidlo na zadnej strane. Teplota by mala byť pod 15 stupňov a musí byť vyhrievané a prilepili!)

Poznámky K Inštalácii:

1. Čistenie povrchu. Povrch by mali zostať absolútne čisté a suché. Vo všeobecnosti, tkanina môže byť odstránená s 50% alkoholu, isopropanol, acetón. Rozpúšťadlom, vyčistený povrch musí byť dôkladne sa prefiltruje. Môže byť vložený.

2. Výrobok je vložený. Predtým, než sa produkt bude vložený, produkt by mal byť umiestnený v požadovanej inštalácie. Po potvrdení pozíciu produktu, odstráňte červené film a vložiť ho. Vyhnite sa kontaktu medzi prstom a gumový povrch po výrobok je vložený. Musí byť stlačené ťažké zabezpečiť dostatočný kontakt a zvlhčovanie z kaučuku povrchu.

3. Po výrobku a jeho časti sú vložené, je potrebné obrátiť sa na vodu a veľké prachu do 24 hodín, s cieľom dosiahnuť čo najlepšiu priľnavosť.

Prosím, vyberte si nainštalovať na slnečných dní. Vždy vyčistite vložiť pozíciu s čistiacim prostriedkom pred inštaláciou a stlačte ho na chvíľu. Nie umyť vaše auto v lehote 2 pracovných dní. Ak je chladnejšie počasie, prosím, použite sušič vlasov na pečieme mierne udržať hebkosť a viskozity gél.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty