Nová generácia líčenia

Rozumne využíva poznatky vedy a dokáže tak svojim zákazníčkam ponúknuť produkt, ktorý prináša aj niečo naviac, nie len pekný vzhľad. Technológie pomáhajú kozmetickému priemyslu vykvitnúť v celej svojej kráse. Pravdepodobne mierime k budúcnosti, kde bude technológia a krása stále častejšie prepájané.

řasenka

Novinka v riasenke
Medzi novinky takejto spolupráce patrí vode odolná riasenka, ktorú odlíčite vodou. Hovoríte si, že je to nemožné? Kúzlo najnovšej riasenky z portfólia L'Oreal Paris – Unlimited Waterproof – spočíva v špeciálnom zložení, ktoré odolá dažďu, snehu a potu, ale zároveň je ľahko odlíčiteľná teplou vodou a jemným mechanickým pohybom. Riasenka má navyše ešte ohýbateľnú kefku, ktorý uľahčí jej nanášanie v kútiku oka.
Z ponuky klasických riaseniek funguje na podobnom princípe riasenka Snapscara od Maybelline New York. Tá dodá riasam dokonale prirodzený vzhľad pre každodenné líčenie, bez toho aby ich zlepila, a ide tiež veľmi ľahko odlíčiť len pomocou teplej vody a ľahkého mechanického pohybu. Jednoduchšie to už byť hádam ani nemôže.
Pozdrav z budúcnosti..
Ďalším kozmetickým pozdravom z budúcnosti je Clinically Proven Lash Serum od L’Oreál Paris. Ultra jemná kefka umožňuje precíznu aplikáciu hodvábne hladkého séra priamo ku korienkom rias. Najmodernejšie zloženie obsahujúce komplex vyživujúcich látok vrátane ricínového oleja, vitamínu B5 a kyseliny filoxanovej a hyalurónovej sa o riasy dokonale stará. Doprajte svojim riasam starostlivosť, ktorú si po každodennom nosení maskary zaslúžia.

kosmetika

Mnohoročné skúsenosti a poznatky
Z laboratórií sa stretli aj pri vývoji nasledujúceho produktu. Predstavuje inováciu v úprave obočia. Unbelievable Brow od L´Oréal Paris vytvára prirodzený, plnší vzhľad obočia, vďaka šikovnému využitiu kombinácie farby a gélu. Gél na obočie za iba 90 sekúnd zaschne a vydrží presne na svojom mieste až niekoľko hodín.
Vyskúšajte aj vy niektorú z riaseniek a uvidíte, že je to niečo nové. Niečo inovatívne, áno konečne sme sa dočkali i my ženy nového výsledku v podobe tejto riasenky. Takže nové je treba skúsiť, neváhajte a vyskúšajte ju aj vy a budete očarené a predovšetkým aplikáciou tohto výrobku budete 100 percentne cool.

About the author